+36 30 93 03 870

Home » Egyéb » Mérnököt keresünk 3D-s tervezésben szerzett gyakorlattal

Mérnököt keresünk 3D-s tervezésben szerzett gyakorlattal

A JobPower Hungary Kft. munkatársat keres a csomagolástechnikai ipar területén működő multinacionális partnere számára az alábbiak szerint:

A partnerünk:

Komplett ipari csomagolási megoldásokat kínáló nemzetközi cég. Az ügyfeleik a világ vezető telekommunikációs, energiaipari, légiközlekedési és gépjárműipari nagyvállalatai. Partnereik számára nem pusztán csomagolási technikát kínálnak, hanem szem előtt tartják a logisztikai költségcsökkentés mellett a környezetvédelmi szempontokat is (újrahasznosítás, többutas megoldások kidolgozása).

A megrendelők érdekeit figyelembe véve az idei év elején új taggal bővítették a cégcsoportot; egy nagy sikerrel működő orosházi műanyagipari vállalkozás gazdagítja a partnerek kiszolgálásának a lehetőségeit. A frissen megnyílt nemzetközi lehetőségek miatt

Mérnököt

keresünk

3D-s tervezésben szerzett gyakorlattal

Feladatok:

  • Részvétel a projektindító kick off megbeszéléseken
  • Műszaki előkészítés, dokumentálás (Siemes Teamcenter-ben)
  • Műanyag alapú csomagolások 3D-s tervezése Solid Edge program használatával
  • Hőformázó szerszámok tervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Kapcsolattartás a cégen belüli csapatokkal (gyártás, pénzügy, vevőszolgálat…)

Elvárások:

Az ideális jelölt számára örömet jelent, hogy egy fiatal (átlagéletkor kb. 30 év) mérnökcsapat tagja lehet, akik a munkájuk minden percét élvezik és mindennap új kihívásokkal néznek szembe. Az új csapattag akkor fogja jól érezni magát ennél a cégnél, ha szívesen és nyíltan kommunikál a kollégákkal, megrendelőkkel valamint az egyéni előrejutásnál fontosabbnak tartja a csapatmunkát, a cég egészének a sikerét.

  • Mérnöki végzettség
  • 2-3 éves tervezőmérnöki tapasztalat
  • 3D-s tervezői szoftverismeret (Solid Edge, Solid Works, Creo)
  • Minimum középfokú angol nyelvismeret

Előny:

  • Műanyagipari szakon szerzett mérnöki diploma
  • Solid Edge tervezőprogram ismerete
  • Hőformázásban, extrudálásban vagy fröccsöntésben szerzett gyakorlati tapasztalatok

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú, biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (svéd) cégkultúrát ajánlunk.

  • Versenyképes juttatási csomag (fix bér + évente egyszer prémium és Szép kártya juttatás, céges laptop és telefon magánhasználatra is, bejárási támogatás)
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (csereprogramok, képzések a cégcsoport tudásközpontjaiban)
    • Globális programokban való részvétel lehetősége
    • Fiatalos, a szakmája iránt elkötelezett, lelkes csapat
    • Nemzetközi együttműködés a cégcsoporton belül
    • Ambiciózus cégvezetés
    • Hosszútávú, felelősségteljes munkalehetőség egy stabil, multinacionális cég kötelékében

Munkavégzés helye:

Orosháza

Fényképes szakmai önéletrajzzal az office@jobpower.hu e-mail címen. További információ kérhető Cseh Andreától a +36 30 300 4787-es telefonszámon.